Hakkımızda

Balık YeRestoran

Lezzetin

Hikayesi

Sağdıçlar Balıkçılık; bünyesinde taze balık satışı ve restoran olarak iki bölümde hizmet veren Balık Ye, 2005 yılında Ümraniye Çekmeköy`de ilk şubesiyle hizmete açılmıştır. Günlük taze balığın, alanında eğitimli personeller tarafından, doğru yöntemlerle temizlenmiş olarak satıldığı Balık Ye restoranlarında alakart servis hizmeti verilmektedir. Balık Ye'de taze ya da pişirilmiş balığı telefonla sipariş verebilir veya gel-al servisimizden de faydalanabilirsiniz.


SAĞDIÇLAR BALIKÇILIK’ın ana faaliyet konusunu, kültür ve deniz balığı ticareti oluşturmaktadır. Akdeniz, Karadeniz, Ege, Marmara balıkları ve Pınar AŞ’den temin ettiği en kaliteli taze balık çeşitlerini İstanbul ve İzmir balık hallerinde satışa sunmaktadır. Kültür balığı ticaretinde, İstanbul ve İzmir balık hallerinin en büyük toptancılarından biri olan firmamız halen Migros, Tansaş, Macrocenter ve CarrefourSA mağazalarında 39 şubede taze balık satış reyonlarının işletmeciliğini yürütmektedir. Türkiye’de ilk kez, evlere kadar pişmiş balık ve deniz ürünleri sunmak üzere hayata geçirilen BALIK YE restoranlarını da kuran firmamız, bu açılardan bakıldığında sektörün her aşamasında bulunarak tüketiciye ulaşmaktadır.


Misyonumuz, Sağdıçlar Balıkçılık olarak tüketicilere deniz ürünlerini sezon dışında da istedikleri zamanda ve en sağlıklı şekilde sunmaktır.


“Müşteri Odaklı” bir yaklaşım benimseyen Sağdıçlar Balıkçılık, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerinin araştırılması ve talepler doğrultusunda hizmet verilmesini benimseyen bir vizyona sahiptir.


Gelişen dünya standartları ve değişen tüketici talepleri doğrultusunda firmamız, kendisini sürekli olarak geliştirmekte, müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmek, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için her türlü yeniliği ve değişikliği kendi bünyesinde geliştirmektedir.


Balık Ye; Çekmeköy ve Tatlısu şubeleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Balık Ye, İstanbul'da faaliyet gösteren balık restoranları arasında, menüsünde en çok balık çeşidi bulunduran nadir restoranlardan birisidir.


Sağdıçlar Balıkçılık
Our Story Image