Hakkımızda

Balık YeRestoran

Lezzetin

Hikayesi

Sağdıçlar Balıkçılık; bünyesinde taze balık satışı ve restoran olarak iki bölümde hizmet veren Balık Ye, 2005 yılında Çekmeköy`de ilk şubesiyle hizmete açılmıştır. Günlük taze balığın, usta şeflerimiz ve uzman personelimiz tarafından, doğru yöntemlerle temizlenmiş olarak sunulduğu restoranımızda alakart servis hizmeti de verilmektedir. Balık Ye'de taze ya da pişirilmiş balığı telefonla sipariş verebilir veya gel-al servisimizden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca taze balık siparişlerinizi www.balikye.com sitemizden de sipariş verebilirsiniz.


Karadeniz'de bulunan kendi balık çiftliklerimizde ve Ege, Marmara denizlerinden gelen en kaliteli ve taze balık çeşitlerini restoramızda sizlere sunmakla beraber, İstanbul ve İzmir'deki toptan ve perakende satış noktalarımızdan da Türkiye'nin dört bir yanına göndermekteyiz. Ayrıca Türkiye'nin seçkin zincir ve perakende marketlerinde de paket ürünlerimizi temin edebilirsiniz. Tüm faaliyet alanlarımıza ve satış noktalarımıza www.sagdiclar.com adresimizden ulaşabilirsiniz.


Misyonumuz, Sağdıçlar Balıkçılık olarak tüketicilere deniz ürünlerini sezon dışında da istedikleri zamanda ve en sağlıklı şekilde sunmaktır.

Sağdıçlar Balıkçılık